Rejestracja jako kumpel

W Refugees Welcome zawsze coś się dzieje i każda para rąk do pracy się przyda!
Dołącz do grona naszych wolontariuszy i pomóż w organizacji spotkań integracyjnych, poszukiwaniu gospodarzy czy promocji.

Doświadczeni wolontariusze mogą też zostać „kumplami” uczestników programu. Jak to działa?
Każdy uczestnik i uczestniczka programu Refugees Welcome Polska ma swojego kumpla/kumpelę jako dodatkową osobę kontaktową. Kumpel pełni rolę pośrednika między nami a uczestnikiem programu, pomaga w przeprowadzce, a następnie w urządzeniu się się swojego kumpla w nowym mieście. To nie jest praca na pełen etat, tylko po prostu kumpelska pomoc! Żebyście mogli bez problemów utrzymywać luźny kontakt, wymieniacie się mailem/numerem telefonu/facebookiem – jak Wam wygodnie. W razie potrzeby, profesjonalnego wsparcia udziela Centrum Pomocy Cudzoziemcom Fundacji Ocalenie, oferujące bezpłatne kursy języka polskiego, pomoc mentorów kulturowych, prawną, psychologiczną i w poszukiwaniu pracy.

Jeśli chciałbyś dołączyć do grona wolontariuszy Refugees Welcome, wypełnił poniższy formularz!

Uwaga! Obecnie działamy wyłącznie na terenie Warszawy i okolic.
Jeśli chcesz włączyć się w działania na rzecz uchodźców, ale mieszkasz w innym polskim mieście, możemy pomóc Ci skontaktować się z inną organizacją pozarządową, która działa w Twojej okolicy. Nie wypełniaj zgłoszenia, tylko pisz na [email protected]

*Te pola są obowiązkowe.

Jak się nazywasz?*

Jaki jest twój adres e-mail?*

Jaki jest twój numer telefonu?*

W jakim języku lub językach mówisz?* AngielskiArabskiFarsiFrancuskiGruzińskiNiemieckiPolskiRosyjskiUkraiński

Ile masz lat?*

Napisz proszę parę słów o sobie:*

Czy masz doświadczenie w pracy lub w kontaktach z uchodźcami?*

Mój kumpel mógłby...* być kobietąbyć mężczyznąbyć sporo starszy ode mniebyć sporo młodszy ode mniemieszkać na drugim końcu Warszawymieszkać pod Warszawą

Jak mniej więcej wyobrażasz sobie bycie kumplem?*

Czy chciałbyś (chciałabyś) robić jeszcze inne rzeczy dla Refugees Welcome Polska?
Jeśli tak, co by to mogło być?

pomoc w nauce języka polskiegopomoc w szukaniu pracypomoc w przeprowadzcepomoc w organizacji spotkańpomoc w prowadzeniu bloga lub facebookaudział w spotkaniach, warsztatach itp.

Czy masz do nas jakieś pytania albo sugestie?

Zgadzam się na przetwarzanie podanych powyżej danych przez zespół Refugees Welcome Polska.

UWAGA: Bardzo dbamy o poufność danych osobowych uchodźców, gospodarzy i pozostałych osób, które zgłaszają się przez naszą stronę - nie udostępniamy ich nikomu spoza naszego zespołu. Dotyczy to także mediów, które możemy skontaktować z uchodźcami i gospodarzami tylko po wyrażeniu na to zgody przez obie strony.