Zgłoszenie

ENGLISH / FRANÇAIS / РУССКИЙ / POLSKI

Jeśli chciałbyś (chciałabyś) zgłosić się do programu Refugees Welcome Polska, wypełnij proszę ten formularz. W programie pomagamy uchodźcom i uchodźczyniom przebywającym w Polsce znaleźć pokój w mieszkaniach i domach Polaków. Wierzymy, że to najlepsza droga do integracji, a co za tym idzie aktywizacji zawodowej.

Odpowiedzi podane w formularzu pomogą nam znaleźć zakwaterowanie, które najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań i możliwości. Wypełnij wszystkie pola formularza i kliknij wyślij.

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

*Te pola są obowiązkowe.

Jak się nazywasz?*

Jaki jest Twój adres e-mail?

Jaki jest Twój numer telefonu?

Z jakiego pochodzisz kraju?*

Zaznacz, proszę, jaka jest Twoja płeć.*

Ile masz lat?*

Jakie znasz języki?* ArabskiAngielskiFarsiFrancuskiGruzińskiPolskiRosyjskiUkraińskiInny

Od kiedy jesteś w Polsce?*

W jakim rodzaju zakwaterowania mieszkasz obecnie?*

Napisz proszę parę słów o sobie:*

LGBT?

Jaki jest Twój status prawny?*

Czy pracujesz?*

Jaka jest maksymalna kwota, którą byłbyś (byłabyś) w stanie przeznaczyć miesięcznie na mieszkanie?*

Czy szukasz miejsca tylko dla siebie, czy również dla członków swojej rodziny (np. dzieci)?*

Tylko dla siebie.Dla mnie i członka (członków) mojej rodziny.

Opisz poniżej osoby, które będą mieszkać razem z Tobą.

Uwaga! Obecnie pomagamy szukać zakwaterowania wyłącznie na terenie Warszawy i okolic.
Jeśli poszukujesz miejsca zamieszkania w innym polskim mieście, możemy pomóc Ci skontaktować się z inną organizacją pozarządową, która działa w interesującym Cię miejscu.

*Szukam pokoju na terenie Warszawy lub okolic.*Szukam pokoju w innym polskim mieście.

Gdyby w programie nie było dostępnego żadnego pokoju w granicach Warszawy, czy brałbyś (brałabyś) pod uwagę mieszkanie na jej przedmieściach?*

Tak.Tak, ale nie dalej niż godzinę od centrum Warszawy.Nie.

Jeśli pomagasz uchodźcy w wypełnieniu zgłoszenia -- np. jesteś pracownikiem organizacji pozarządowej -- wpisz proszę tu swoje imię i nazwisko. Ważne! Bardzo prosimy, żeby rejestrować tylko jedną osobę na raz.

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Po wysłaniu formularza trafisz do naszej bazy uchodźców poszukujących mieszkania. Jeśli zgłosi się do nas gospodarz, który będzie do Ciebie pasował (znał te same języki co Ty, miał w swoim domu miejsce na odpowiednią ilość osób itp.), postaramy się pomóc Ci u niego zamieszkać.

Oto podstawowe informacje, które powinieneś (powinnaś) znać, zanim wyślesz do nas swoje zgłoszenie:
Za pokoje znalezione za naszym pośrednictwem zawsze trzeba opłacać choćby symboliczny czynsz. Kwota wynajmu jest ustalana indywidualnie z gospodarzem. Zawsze staramy się znaleźć taką ofertę, która odpowiada Twoim możliwościom finansowym. Gospodarz i uczestnik programu podpisują umowę najmu na określony czas – w zależności od konkretnego mieszkania, może być to 3, 6 lub 12 miesięcy. Każda ze stron może też zakończyć umowę przed terminem, z zachowaniem odpowiedniego okresu wypowiedzenia.

Uwaga: Minimalny czas, jaki potrzebujemy na znalezienie mieszkania, to około 4-5 tygodni. Jeśli aktualnie nie mamy pasującego do Ciebie pokoju, może to potrwać dużo dłużej. Niestety nie możemy zapewnić, że znajdziemy dla Ciebie mieszkanie. Dlatego nie zaprzestawaj szukania mieszkania na własną rękę. Nie jesteśmy też w stanie porozmawiać z każdą zgłaszającą się do nas osobą ani zaoferować mieszkania każdej osobie, z którą się spotkamy.

* Przeczytałem (przeczytałam) i rozumiem, jak działa program Refugees Welcome.

* Zgadzam się na przetwarzanie podanych powyżej danych przez zespół Refugees Welcome Polska.

UWAGA: Bardzo dbamy o poufność danych osobowych uchodźców, gospodarzy i pozostałych osób, które zgłaszają się przez naszą stronę - nie udostępniamy ich nikomu spoza naszego zespołu. Dotyczy to także mediów, które możemy skontaktować z uchodźcami i gospodarzami tylko po wyrażeniu na to zgody przez obie strony.