Wsparcie finansowe

Jak podaje Urząd ds. Cudzoziemców, utrzymanie jednej osoby w ośrodku, w dzielonym pokoju, kosztuje państwo 1380 zł miesięcznie.

Z kolei opieka nad jednym uchodźcą uczestniczącym w programie Refugees Welcome Polska kosztuje nas około 260 zł miesięcznie. Zawiera się w tym znalezienie pokoju, pomoc w podpisaniu umowy, oraz regularne indywidualne wsparcie. To, co najważniejsze, jest bezcenne: uchodźca uczestniczący w naszym programie mieszka w normalnych warunkach i ma regularny kontakt z Polakami.

Dodatkowo, dzięki wsparciu Fundacji Ocalenie uczy się języka, szuka pracy, ma dostęp do pomocy psychologicznej i prawnej. Ostatecznym celem naszego programu jest usamodzielnienie uchodźców tak, żeby po wyjściu z naszego programu mogli pracować i samodzielnie znaleźć mieszkanie.

Jeśli chciałbyś wesprzeć finansowo nasze działania, zgłoś się do nas jako darczyńca. Twoja pomoc może być jednorazowa albo regularna — jak Ci wygodniej. Wysokość wsparcia również w pełni zależy od Ciebie. Każda kwota się liczy!

*Te pola są obowiązkowe.

Jak się nazywasz?*

Jaki jest Twój adres e-mail?*

Jak chcesz dokonać darowizny?* comiesięczniejednorazowo

Jaką kwotę (w złotówkach) chciałbyś przekazać gospodarzowi?*

Czy masz jakieś pytania/sugestie?

Zgadzam się na przetwarzanie podanych powyżej danych przez zespół Refugees Welcome Polska.
UWAGA: Bardzo dbamy o poufność danych osobowych uchodźców, gospodarzy i pozostałych osób, które zgłaszają się przez naszą stronę - nie udostępniamy ich nikomu spoza naszego zespołu. Dotyczy to także mediów, które możemy skontaktować z uchodźcami i gospodarzami tylko po wyrażeniu na to zgody przez obie strony.