Rejestracja jako kumpel

Chcielibyśmy, żeby każdy uczestnik i uczestniczka programu Refugees Welcome Polska mieli swojego ‚kumpla’ jako dodatkową osobę kontaktową.

Jak to działa? Jako jego/jej kumpel (kumpela), idziesz z przyszłym współlokatorem na pierwsze spotkanie z właścicielem mieszkania. Ponadto jesteś dostępny (dostępna) dla uchodźcy/uchodźczyni w nadchodzących miesiącach w roli kumpla. To oznacza także przejęcie roli pośrednika między nami a uchodźcą, pomoc w szukaniu kursów językowych, pracy, orientowaniu się w mieście.

To nie jest praca na pełen etat, tylko po prostu kumpelska pomoc! Żebyście mogli bez problemów utrzymywać luźny kontakt, wymieniacie się mailem/numerem telefonu/facebookiem z uczestnikiem programu, którego kumplem zostaniesz.

Jeśli czujesz, że mógłbyś (mogłabyś) w ten sposób zaoferować swoją pomoc, wypełnij poniższy formularz.

Uwaga! Obecnie działamy wyłącznie na terenie Warszawy i okolic.
Jeśli chcesz włączyć się w działania na rzecz uchodźców, ale mieszkasz w innym polskim mieście, możemy pomóc Ci skontaktować się z inną organizacją pozarządową, która działa w Twojej okolicy. Nie wypełniaj zgłoszenia, tylko pisz na kontakt@refugeeswelcome.pl.

*Te pola są obowiązkowe.

Jak się nazywasz?*

Jaki jest twój adres e-mail?*

Jaki jest twój numer telefonu?*

W jakim języku lub językach mówisz?* AngielskiArabskiFarsiFrancuskiGruzińskiNiemieckiPolskiRosyjskiUkraiński

Ile masz lat?*

Napisz proszę parę słów o sobie:*

Czy masz doświadczenie w pracy lub w kontaktach z uchodźcami?*

Mój kumpel mógłby...* być kobietąbyć mężczyznąbyć sporo starszy ode mniebyć sporo młodszy ode mniemieszkać na drugim końcu Warszawymieszkać pod Warszawą

Jak mniej więcej wyobrażasz sobie bycie kumplem?*

Czy chciałbyś (chciałabyś) robić jeszcze inne rzeczy dla Refugees Welcome Polska?
Jeśli tak, co by to mogło być?

pomoc w nauce języka polskiegopomoc w szukaniu pracypomoc w przeprowadzcepomoc w organizacji spotkańpomoc w prowadzeniu bloga lub facebookaudział w spotkaniach, warsztatach itp.

Czy masz do nas jakieś pytania albo sugestie?

Zgadzam się na przetwarzanie podanych powyżej danych przez zespół Refugees Welcome Polska.

UWAGA: Bardzo dbamy o poufność danych osobowych uchodźców, gospodarzy i pozostałych osób, które zgłaszają się przez naszą stronę - nie udostępniamy ich nikomu spoza naszego zespołu. Dotyczy to także mediów, które możemy skontaktować z uchodźcami i gospodarzami tylko po wyrażeniu na to zgody przez obie strony.